Każdy z nas lubi wprowadzać nowe elementy dekoracyjne w swojej przestrzeni gdzie mieszka, pracuje lub odpoczywa. Uzupełnieniem każdego wnętrza jest fotografia, która zmienia przestrzeń. Dlatego stworzyliśmy kategorię FOTOGRAFIA DO WYSTROJU WNĘTRZ, w której znajdziemy różnorodną tematykę zdjęć. Dzięki tym zdjęciom każdy może wzbogacić swoja przestrzeń w niepowtarzalny sposób. Wszystkie zdjęcia spełniają warunki najwyższej jakości wydruku. 

FotoGallery to galeria wyjątkowa wystawiająca fotografie wybitnego Artystę Fotografika Marka Czarneckiego (doktora sztuki filmowej w dziedzinie fotografii), ośmiokrotnego zdobywcy „brytyjskiej statuetki Oskara” oraz ponad stu medali i wyróżnień na międzynarodowych konkursach w Polsce, Europie, Australii i USA. Stworzona w FotoGallery kategoria o nazwie FOTOGRAFIA KOLEKCJONERSKA ukazuje unikalne zamknięte autorskie kolekcje, gdzie każda z fotografii to oryginalne dzieło, oznakowane kolejnym numerem z serii, sygnowane przez Artystę dwoma pieczęciami: pieczęcią wypukłą odciśniętą u dołu pracy oraz mokrą umieszczoną na odwrocie fotografii, na których widnieje logo Digigraphie i faksymile podpisu Artysty. Każde zdjęcie zawiera również wykonany przez Artystę opis pracy zawierający tytuł, numer kolejny i całkowitą ilość w serii oraz rok powstania fotografii. Dodatkowo celem identyfikacji fotografii i potwierdzenia jaj autentyczności certyfikat opatrzony jest hologramem z nazwiskiem Artysty i indywidualnym numerem. Drugi identyczny egzemplarz hologramu umieszczony jest z tyłu fotografii obok stempla mokrego. Certyfikat sygnowany jest również własnoręcznym podpisem Artysty.


W kategorii ALBUMY można nabyć unikatowe na skalę światową wydawnictwa albumowe, do których między innymi należy album stereoskopowy "Kujawsko-Pomorskie przestrzenie 3D", czy portret pięćdziesięciu dwóch miast regionu Kujaw i Pomorza widzianych z lotu ptaka, w postaci panoram pionowych wykonanych za pomocą drona.
Wiele zdjęć umieszczonych w FotoGallery była prezentowana na wystawach indywidualnych w Polsce i na świecie oraz nagradzana na prestiżowych międzynarodowych konkursach fotograficznych.