MATERIAŁY REKLAMOWE, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ SUKCES.

Zajmujemy się postprodukcją obrazu fotograficznego z wykorzystaniem referencyjnych kalibrowanych monitorów, skanerów, drukarek i kilkudziesięciu legalnych programów. Na tej bazie tworzymy końcowe fotografie i opracowania graficzne.  

Jako agencja reklamowa,  doskonale wiemy jak  zaprojektować materiały reklamowe, które  wypromują dowolny produkt, markę lub usługę. Zaprojektujemy każdy rodzaj materiału, służący do efektywnej promocji. Tworzymy różnorodne materiały promocyjne i reklamowe, które są nierozłącznym elementem działów handlowych i marketingu. 

Główne kierunki działania studia graficznego

Jako studio graficzne posiadające zespół z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego projektu. Każde powierzone nam zadanie jest realizowane na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy ze studiem fotograficznym i wyspecjalizowanymi drukarniami wykonujemy projekty od podstaw, począwszy od koncepcji, poprzez sesję zdjęciową, projekt, przygotowanie pozycji pod względem technicznym do druku a kończąc na pilotowaniu prac w drukarni.