FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Wykonywana w studio fotografia reklamowa dedykowana jest do promocji produktu, marki oraz idei. Kreując taką fotografię, wykorzystujemy możliwości, jakie daje studio fotograficzne, stosując zaawansowane oświetlenie, łącząc je z multiplikacją zdjęć oraz końcową postprodukcją według opracowanego wcześniej przez nas projektu fotografii. 

Fotografujemy aparatami małoformatowymi jak również średnioformatowymi o rozdzielczości do 80Mpx.  

Studio wykorzystuje tylko światło sztuczne, filmowe ciągłe jak i błyskowe, co w połączeniu z całkowitym zaciemnieniem studia pozwala wykorzystywać bardzo krótki czas błysku jak i długą ekspozycję niezakłóconą światłem z okien. Studio dysponuje setkami rekwizytów, dziesiątkami teł od tych największych 3,6 metra umieszczonych pod sufitem aż po dedykowane tła do fotografii stołowej, o unikalnych fakturach i strukturach plastiku, metalu lub drewna. 

Posiadamy własne zaplecze warsztatowo-magazynowe, umożliwia to realizowanie skomplikowanych sesji, a po ich zakończeniu produkty czekają na odbiór w magazynie studia. Przy skomplikowanych sesjach zdjęciowych istnieje możliwość obecności zamawiającego podczas realizacji sesji zdjęciowej.  Zapraszamy do współpracy.